Zapraszamy do Gabinetu Medycyny Regulacyjnej

Troszczymy się o zdrowie naszych pacjentow,
Robimy wszystko aby Twoje życie było doskonałe,
Szczególną uwagę poświęcamy dzieciom.

Skorzystaj z naszych terapii aby Twoje życie było zdrowsze i szczęśliwsze.

czytaj dalej

Gabinet

Pierwszy raz z biorezonansem zetknąłem się w roku 1994, kiedy to sam byłem skutecznie odczulony z bardzo dokuczliwej alergii wziewnej i pokarmowej. Do tego czasu przez silną alergię na roztocza miałem poważne problemy z oddychaniem, co utrudniało mi wykonywanie wielu zwyczajnych czynności życiowych (jak chociażby bieganie za piłka w dzieciństwie). Choć terapia była długa, jednak od przeszło 20 lat, od czasu pierwszych terapii biorezonansem, cieszę się pełnym oddechem i dobrym zdrowiem. Dzisiaj mając własny aparat nie muszę już niczego odczulać.

W czasach mojego dzieciństwa temat alergii był jeszcze mało znany i często bagatelizowany przez lekarzy. Przed odczulaniem byłem pacjentem największej sławy profesora alergologii w Polsce, który mimo szczerych chęci nic mi nie pomógł, gdyż nie miał takich możliwości. Do czasu odczulenia biorezonansem najskuteczniej pomagałem sobie sam różnymi sposobami z medycyny niekonwencjonalnej: ziołami, elekrtopunkturą itp., co doprowadziło mnie do głębszego zainteresowania się tym tematem do tego stopnia, że stało się to moją życiową pasją.

Moja pasja udzieliła się również mojej żonie i tak narodził się pomysł stworzenia własnego gabinetu terapii biorezonansowych. Od roku 2009 uczestniczymy w seminariach i szkoleniach dotyczących biorezonansu, a pierwszy aparat Bicom Optima zakupiliśmy w roku 2010.

Nasze wieloletnie doświadczenie i stałe pogłębianie wiedzy z medycyny, biofizyki i różnych metod uzdrawiania oraz współpraca z najlepszymi praktykami biorezonansu w Polsce i na świecie pozwala na indywidualne, holistyczne podejście do każdego człowieka. Przykładamy ogromną wagę do takiego doboru terapii, aby skutecznie zlikwidować obciążenia powodujące dolegliwości i doprowadzić organizm pacjenta do homeostazy.

Przekazujemy też każdemu pacjentowi naszą wiedzę dotyczącą stylu życia, odżywiania oraz utrzymania dobrego zdrowia i samopoczucia.

 

Zapraszamy do naszego gabinetu w Jaśle

 

Bogusława i Mariusz Solender

Kontakt

Adresy:

  • Jasło, Rynek 2


Rejestracja tylko telefoniczna:

tel.: 661 388 653
tel.: 603 440 479

Adres e-mail: gabinet@alergia-stop.pl

realizacja: indemi.pl