Zapraszamy do Gabinetu Medycyny Regulacyjnej

Troszczymy się o zdrowie naszych pacjentow,
Robimy wszystko aby Twoje życie było doskonałe,
Szczególną uwagę poświęcamy dzieciom.

Skorzystaj z naszych terapii aby Twoje życie było zdrowsze i szczęśliwsze.

czytaj dalej

Gabinet

Pierwszy raz z biorezonansem zetknąłem się w roku 1994, kiedyto sam byłem skutecznie odczulony z bardzo dokuczliwej alergiiwziewnej i pokarmowej. Do tego czasu przez silną alergię na roztocza miałem poważne problemy z oddychaniem, co utrudniało mi wykonywanie wielu zwyczajnych czynności życiowych (jak chociażby bieganie za piłkę w dzieciństwie). Choć terapia była długa, jednak od przeszło 20 lat, od czasu pierwszych terapii biorezonansem, cieszę się pełnym oddechem i dobrym zdrowiem. Dzisiaj mając własny aparat nie muszę już niczego odczulać.

W czasach mojego dzieciństwa temat alergii był jeszcze mało znany i często bagatelizowany przez lekarzy. Przed odczulaniem byłem pacjentem największej sławy profesora alergologii w Polsce, który mimo szczerych chęci nic mi nie pomógł, gdyż nie miał takich możliwości. Do czasu odczulenia biorezonansem najskuteczniej pomagałem sobie sam różnymi sposobami z medycyny niekonwencjonalnej: ziołami, elekrtopunkturą itp., co doprowadziło mnie do głębszego zainteresowania się tym tematem do tego stopnia, że stało się to mojż źyciową pasją.

Moja pasja udzieliła się również mojej żonie i tak narodził się pomysł stworzenia własnego gabinetu terapii biorezonansowych. Od roku 2009 uczestniczymy w seminariach i szkoleniach dotyczących biorezonansu, a pierwszy aparat Bicom Optima zakupiliśmy w roku 2010.

Obecnie posiadamy dwa nowe aparaty Bicom Optima w naszych gabinetach w Jaśle i Rzeszowie.

Nasze wieloletnie doświadczenie i stałe pogłębianie wiedzy z medycyny, biofizyki i różnych metod uzdrawiania oraz współpraca z najlepszymi praktykami biorezonansu w Polsce i na świecie pozwala na indywidualne, holistyczne podejście do każdego człowieka. Przykładamy ogromną wagę do takiego doboru terapii, abyskutecznie zlikwidować obciążenia powodujące dolegliwości doprowadził organizm pacjenta do homeostazy.

Przekazujemy też każdemu pacjentowi naszą wiedzę dotyczącą stylu życia, odżywiania oraz utrzymania dobrego zdrowia i samopoczucia.

 

Zapraszamy do naszego gabinetu w Jaśle

 

Bogusława i Mariusz Solender

Kontakt

Adresy:

  • Jasło, Rynek 2


Rejestracja tylko telefoniczna:

tel.: 661 388 653
tel.: 601 381 340

Adres e-mail: gabinet@alergia-stop.pl

realizacja: indemi.pl